תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות זו פוליסת ביטוח פרטית המכסה מקרים של נכות ו/או אובדן כושר עבודה כתוצאה ממקרה של תאונה. זו פוליסה פרטית המשתנה בהתאם לצרכיו האינדיבידואליים ונתוניו האישיים של מבקש הפוליסה. הפוליסה זו מובנית באופן ספציפי עבור הלקוח בהתאם לנתונים האישיים כגון: גיל, מקצוע, גובה השתכרות, מצב בריאותי וכיו"ב. 
פוליסת ביטוח יכולה גם לקום מכוח חוק המחייב זאת לדוג' פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים אשר מבטחת את כל בתי הספר בישראל. למרבה הצער הרבה מאוד הורים לילדים אינם מודעים לקיומה של פוליסת ביטוח זו – זאת לאור העובדה שהציבור הרחב אינו חשוף למידע רב בנושא והרבה מאוד תלמידים שנפגעים בתאונה במסגרת בית הספר אינם ממצים את זכויותיהם מול חברת הביטוח. 
דוג' לפוליסת ביטוח נוספת היא פוליסת ביטוח חיים המכסה מקרים של מוות כתוצאה מתאונה או אירוע רפואי. כיום כמעט כל אדם אשר לוקח משכנתא מחויב על ידי הבנק להיות מבוטח בפוליסת ביטוח מסוג זה.
היתרון בפוליסות ביטוח תאונות אישיות הוא שהיא בנויה באופן שדי בכך שהנפגע מוכיח שהפציעה נגרמה לו במסגרת פעילות המוגדרת בפוליסה על מנת לחייב את חברת הביטוח לפצות את המבוטח בהתאם לתנאים הקבועים בה – זאת מבלי להתייחס לשאלת רשלנות או אשם. 
ראוי לציין כי בהתאם לחוק חוזה ביטוח תביעות מסוג זה מתיישנות תוך 3 שנים מיום קרות הנזק ולא תוך 7 שנים כפי שהרבה מאוד מתבלבלים וטועים. חשוב מאוד לדעת כי בעל דין לא יוכל למצות את זכיותיו אם תביעתו התיישנה גם אם בנסיבות העניין בהתאם לפוליסה נהיר וברור כי הוא זכאי לפיצוי. 

ניסיון החיים מלמד כי מרבית חברות הביטוח אינן מקלות עם מבוטחיהם, הן כמובן לא יתאמצו לאתר את מבוטחיהם שנפגעו בתאונה על מנת לשלם להם את הפיצוי המגיע להם ואף ינהלו מלחמות חורמה ארוכות שנים ומתישות בניסיון ולהתנער מחבותן על פי הפוליסה על מנת להימנע מתשלום תגמולי הביטוח או מזעורן במידת האפשר. 

בשל כך מאוד מומלץ למבוטחי פוליסה מסוג זה שנפגעו בתאונה להיות מיוצגים על ידי עו"ד המתמחה בתחום פוליסת ביטוח תאונות אישיות על מנת שימצא את זכויותיכם עד תום מול חברת הביטוח עד הצד הטוב ביותר וישיג להם את הפיצוי הגבוה ביותר בהתאם לנסיבות העניין.

 

משרד עו"ד רפאל בר המתמחה בתחום הנזיקין בכלל ובתאונות אישיות בפרט יסייע לכם בגיבוש תביעתכם משלב הפגיעה ועד שלב הפיצוי באמצעות צוות מומחים רפואיים מיומן בעל ניסיון וידע רב תוך שקלול כל הפרמטרים החשובים בתביעתכם במטרה לקבל את מלוא הפיצויים וראשי הנזק המגיעים לכם. למשרד ניסיון רב בניהול תיקים מול חברת ביטוח, המשרד בוחן כל מקרה ומקרה בקפידה רבה ובמידה וקיימת עילה נזיקית או זכות שלא מומשה מלווה את הלקוח עד לקבלת מלוא הפיצוי הנדרש. 

לתיאום פגישת ייעוץ (ללא התחייבות), נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 08-9400785 או באמצעות טופס
צור קשר