דיני עבודה

משרד עו"ד רפאל בר מייצג מעסיקים ועובדים כאחד. מבין לקוחות המשרד נמנים חברות בתחום הניקיון, מסעדנות, בתי קפה, מוסכים ועוד המוכרים במשק הישראלי ומעסיקים מגוון רחב של עובדים. 
המשרד מלווה תיקים של עובדים או מעסיקים בנוגע לתביעות שכר עבודה, פיטורים שלא כדין, השבת עובד למקום העבודה, פיצוי פיטורים, הלנת שכר, פיטורי עובדת בהיריון, פיטורים על רקע שוויון הזדמנויות בעבודה, פנסיה, הסכמים קיבוציים ועוד.   
תחום דיני העבודה מורכב מרבדים ומקורות משפט רבים אשר על מנת להתמצא בכולם נדרשת הבנה מעמיקה. לאור השינויים החברתיים והכלכליים הפוקדים את מדינתנו מידי יום, תחום דיני העבודה הינו תחום דינאמי הנמצא כל הזמן בחידושים, דורש בקיאות רבה ולימוד בלתי פוסק. 

ייצוג מעסיקים – הפער הטבעי ביחסי הכוחות במסגרת יחסי עובד – מעביד הביא לכך כי מרבית חוקי העבודה הינם "פרו-עובדים" ואף אנו עדים בשנים האחרונות לתיקוני חקיקה מהפכניים שלא היו מוכרים בעבר כגון חובת המעביד לפירוט מלא בתלושי שכר, חובת רישום נוכחות של העובדים, היפוך הנטל הראייתי במקרים מסוימים על כתפי המעביד להוכיח כי פעל כדין וכן סנקציות פליליות ואזרחיות כלפי מעסיקים ונושאי משרה בכירים על אי קיום החוק. שינויים אלו הפכו את זירת יחסי העבודה במדינת ישראל, כלפי המעבידים, לבעייתית. בשל השינויים שפורטו לעיל ומגמת האכיפה הגוברת של משרד התמ"ת על המעבידים להיות עם היד על הדופק ואף רצוי ומומלץ להיות מלווים בייעוץ משפטי צמוד. ניהול אסטרטגי משפטי נכון של הארגון בהתאם להוראות דיני העבודה, יכולים לחסוך למעביד טרחה ועלויות רבות. 
משרד עו"ד רפאל בר עוקב מידי יום אחר סוגיות מעודכנות בדיני עבודה בכל ההיבטים של העסקת עובדים ובהתאם מעניק לווי משפטי צמוד ללקוחותיו בכלל מימד דיני העבודה הכולל בין היתר הוצאת מאמרים, עדכוני פסיקה חדשים, מענה מהיר בנושאים שגרתיים יום-יומיים של המעביד אל מול העובדים והכל על מנת למזער באופן מינימאלי את רמת הסיכון של המעביד להיות חשוף לתביעות עובדים. 

ייצוג עובדים – אחד המצבים הבעייתיים הקיימים כיום בשוק העובדה נעוץ בעובדה שמרבית העובדים אינם מודעים למלוא הזכויות המגיעות להם מהמעסיק. לא אחת נתקל המשרד בסיטואציה בה עובד הגיע לקבל ייעוץ משפטי עבור זכות סוציאלית מסוימת שלא שולמה לו ולאחר בדיקה מתברר כי מלבד הזכות הספציפית אותה הוא מבקש, עומדות לצידן זכויות נוספות רבות המגיעות לו מכוח חוקי העבודה, הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה שונים אשר מגדילים את שווי התביעה באופן משמעותי. 
משרד עו"ד רפאל בר מקפיד לעקוב היטב אחר הסוגיות המעודכנות בדיני עבודה ולרשותו עומדים חשבי שכר וצוות מקצועי בעל ידע רב בתחומם על מנת לבדוק את זכויותיכם, ומעניק ללקוחותיו את כל הלווי המשפטי הדרוש מהשלבים הראשונים ועד להגשת התביעה בבית הדין לעבודה. 

לכל שאלה הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ בסיומה תוכלו לקבל החלטה מושכלת בעניין בעיה או דילמה הדורשת מענה מקצועי הנוגע לדיני עבודה ו/או לכל עניין אחר בתחום ההתמחות של המשרד. 

לתיאום פגישת ייעוץ נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 08-9400785 או באמצעות טופס צור קשר.